Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Üveges, klasszikus,2 dl-es...

Üveges, klasszikus,2 dl-es Coca Cola-t hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
A Metro áruházban láttam csak, ami tőlem távol esik, és csak 24 darabos rekeszben lehet vinni, viszont nincs autóm, amivel el tudnám szállítani, és elég súlyos egy ilyen rekesz. Tudtok más egyéb olyan helyről, ahol lehet kapni darabonkénti kiszerelésben, vagy lehet rendelni online rekeszt? Pécs környéki vagyok, ha lehet, erre a területre adjatok tippeket! Köszi.
2011. szept. 14. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sok szórakozóhelyen adnak olyat, ha kifizeted az üvegbetétet, el is viheted.

Italboltok manapság minden sarkon vannak, nézz szét, ott lehet találni vicces dolgokat néha.

Hát neten nem hiszem. :S Konkrétabbat helyismeret nélkül nem tudok, bocsi. :D

2011. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Csak a vendéglátó helységekben árusítják.
2011. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vendéglátó helyeken van 250 ft körül +20 betétdíj.

illetve pesten tudok egy boltot ahol 130+20ért adják darabját. igen, látom hogy pecsi vagy, hátha van valami ismerősöd rokonod aki arra jár... a dózsa-thököly sarkán van egy kiemelt aro partner nevű éjjelnappali egy kifőzde mellett buszmegállóval szemben, ott. ha érdekel. vagy lehet hogy jobban járnál, ha beneveznél egy rekesznyire és esetleg valami ismerősöd befűzöd, hogy segitsen

2011. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panka07 válasza:

Helló!

Én is éppen a héten kaptam a feladatot, hogy az tárgyalóba szerezzek be 2 dl-es üdítőket. Akkor akadtam itt a kérdésekre, de mivel nem kaptam választ, tovább kerestem és a keresés eredményét megosztom Veled:):


[link]

2011. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!