Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kell "panirozni" a...

Hogyan kell "panirozni" a hekket hogy mikor beleteszem a frituba ne dobja le a bőrét?

Figyelt kérdés
A hagyományos paprikáslisztes változatra gondolok,mert ha csak besoztam és és megforgattam paprikás-lisztbe az olajba szinte ledobta a bundát és lehetett látni a bőrét.Viszont kiprobáltam hogy paprikásliszt-tojás-paprikásliszt ugy be a frituba akkor igaz rajta maradt a panir.Igy szokták csinálni?!Ti hogy csináljátok a hekket?
2009. ápr. 23. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak simán paprikás lisztbe. Ahol lejön, lejön. Azért finom így, mert nincs olyan vastag bundája. De izlések és pofonok különbözőek.
2009. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hogy olvasztottad ki? Mert egyszer én is csináltam, nekem is ledobta és édesanyám azt mondta, azért, mert nem hagytam teljesen kiolvadni, hanem még egy kicsit fagyott volt, így a forró olajban nyomta ki magából a vizet.
2009. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én teljesen hagyon hoyg kiolvadjon,és kinyomkodom a vizet belöle,majd a zyemlemorzsánál,tenyérrel panirozok.ugy hogy jol rányomkodom a morzsát,nem rászorom,hanem jol megnyomkodom. szakács az öcsém innen tudom.
2009. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen ki kell, hogy olvadjon, én még papírtörlővel is szárazra törlöm. És ne sózd meg! A sótól ismét levet enged és attól nem marad meg rajta a bunda.
2009. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

természetesen teljesen kiolvasztom,és megis törlöm,felitatom a nedvességet viszont megsoztam a panir előtt.....

....azt mondták sozzam be és utána panirozzam,de sejtettem hogy ez is egy lehetséges ok lehet a sok körül...

2009. ápr. 27. 20:43
 6/6 A kérdező kommentje:
...közül...
2009. ápr. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!