Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miben különbözik a Coca Cola...

Miben különbözik a Coca Cola és a Pepsi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 17:21
1 2
 11/13 anonim válasza:

A Pepsi sokkal édesebb...

Ugyanis két külön cég versenyzett egymással hogy kinek jobb a kólája.

Mert úgy még régen a 70-es évek környékén a pepsi,ellopta a Coca Cola titkos receptjét.

És nagyon sokat versenyeztek egymás ellen. Hogy kinek jobb a reklámja,hogy ki mennyire jobb, és hogy mennyire alázzák le a másikat. De szerintem a Coca Cola ezrszer jobb.... És még az ismerősöm mondta hogy a nagy könyvben az 1.-ő a Helló,2.-ra nem emlékszek, és a 3. A Coca Cola... aki nem hiszi azért nézze meg a neten :) jah és itt egy videó ahogyan PRÓBÁLJA legyőzni a pepsis cég a Coca Colát ( köcsög Pepsisek.) http://www.youtube.com/watch?v=IVndvFoQt34


és amint beírjátok a youtubeba hogy coca cola vs pepsi ;) látni fogjátok h mennyit versenyeztek a győzelmükért :DDD

2011. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én nem nagyon külömbséget tenni köztük,de a Pepsi Max jobban bejön,mint a Coke Zero.
2014. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én a Coca cola-t szeretem jobban, mert a Pepsi nagyon édes és úgy érzem, amikor iszom hogy jobban rohad a fogam tőle. Viszont olcsóbban adják egységre, mint a Cocat nálunk.

(~370 Ft a Coca 1,75 l-es és ~370 a Pepsi 2,5 l-es)

De a Pepsisektől a 7up-ot jobban szeretem, mint a Sprite-ot a Cocatól. Narancsnál inkább Fanta, gyömbérbe Kinley, de volt idő mikor Canada Dryt szerettem. A szvepszet (nem tudom hogy kell írni :'D) nem kóstoltam meg valahogy kerültem. Dr.Peppet egyszer ittam, és marcipános Pepsinek éreztem.

2016. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!