Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért fáj, csikar a hasam a...

Miért fáj, csikar a hasam a sárgaborsó főzeléktől?

Figyelt kérdés
Most főztem életemben először, ez életem első saját főzésű kajája. Nem is lett annyira rossz az íze, de a hasam nem valami jó. Elrontottam valamit, vagy miért puffadt fel a hasam?
2011. szept. 17. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tettél bele valami tejterméket?-akkor lehet, hogy laktóz érzékeny vagy. A borsó egyébként fúj, de egészséges embernek nem számit.
2011. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tettem bele tejterméket.
2011. szept. 17. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

a hüvelyesek sok embernél puffadást okoznak. bab, lencse, borsó. ha a természet kellő széljárással nem segít, akkor vegyél be egy kis szódabikarbónát.

Kár, hogy az első alkotásod kellemetlen élménnyel párosul...

ha legközelebb eszel, és akkor is meggyötör, akkor nem bírod és kerülni kell.

2011. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Már jobban vagyok, lehet csak az volt hogy forrón ettem, meg gyorsan.

21/F

2011. szept. 17. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
hüvelyesek puffadást okoznak, ezért szokták Őket ecettel, citrommal vagy paradicsommal főzni
2011. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!