Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Coca-colások, tapasztaltatok...

Coca-colások, tapasztaltatok ilyesmit? Nem lett más íze szerintetek a kólának az utóbbi pár hónapban?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években kóla-függő voltam, de csak Coca-cola, cukros verzió, a többit nem bírtam meginni, édesek.

Minden nap ittam volna, ha lehet... Aztán egyik napról a másikra édesnek éreztem a Coca-colát is, és azóta sem ízlik. Hogy lehet ez?

Igazából örülök, mert úgyis hizlal :), le is akartam szokni (de sosem sikerült, mindig visszaszoktam pár hét után), de nem értem, hogy lehet az, hogy egyik napról a másikra nem ízlik, ezért nem is kívánom.


Ti tapasztaltatok ízváltozást?


2011. szept. 18. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én több éve tapasztaltam íz változást, nemtudom elmagyarázni, hogy milyenből milyen lett, de megváltozott:S Állítólag olcsóbb adalékanyagokat tesznek bele, mint régen..Egyébként lehet, hogy azért érzed rossznak az ízét, mert nem tartasz szünetet. Amikor én is kólázok, először húúú de jó, aztán jó aztán meg már kóla és kész. Csináld azt, hogy pl. heti 1x veszel és akkor jobb lesz, legalábbis nálam bejött:D
2011. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem esik jól, mert nem ízlik. Nem is veszek. Amúgy nem is baj, ha nem iszom, tul.képpen egyáltalán nem bánom, csak kíváncsi voltam, mások vettek-e észre valamit.
2011. szept. 19. 11:31
 3/4 menta34 ***** válasza:
Szerintem meg a 0,5-ösnek szarabb az íze mint a 2 literesnek:) Amúgy idd jégkockával, picit hígul és a hideg is jót tesz neki:)
2011. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En mar joideje tapasztaltam valtozast,mar reg nem azt az izt kapom mint regen,...nem tudom miben valtozott,de mas lett,meg a szensavassaga is masabb.
2011. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!