Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csomagolsz tízóraira a...

Mit csomagolsz tízóraira a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ötleteket várnék, mit csomagoltok a gyereknek iskolába tízóraira. Sajnos az én lányom elég válogatós, szendvicsbe is max 2-3 fajta jöhet szóba, azt is minden sajt, paprika, egyebek nélkül, így a variációk nagyon korlátozottak :-))) Fornettiből is egyedül csak a kakaós csigát szereti :-((

Tudnátok ötleteket adni, ti mit csomagoltok, hátha bővíthetném a repertoárt? :-)) Köszi előre is.


2011. szept. 22. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

nálunk pénzt kap, és a sulibüfében/pékségben vesz magának kaját amit szeret :)

(mondjuk ha kis iskolás akkor nem túl szerencsés ha pénzt adsz neki)

2011. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

házi készítésú zabpehelykekszek, csokiskekszek, kis linzerek, kakaóscsciga, mindenféle kelt tésztából édes és sós pékáruk(pizzáscsiga, sjatos rúd, pogácsák, pizzás, virslis táka, fánok, gofri stb)+joghurt, 2dl-es tej/kakaó

szendvics-tojásos/párizsis,/rántott, sült husos, halas, szalámis, sajtos, körzött, fűszer, sajtrkémes, rántott cukkinis,3 zöldségeket

gyümölcsöket, müzliszelet, korpás kekszeket

joghurtot, tejet, győri édestől, meg a fittnestől van ilyen zacskós 1 adagos müzli+hozzá egy 2dl-es tej vagy joghurt

2011. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én csak azt tudom leírni, hogy annó én mit vittem mindig.

Zsemle/Kifli szalámival és paprikával, vagy sonkával és paprikával, hetente 1x, max 2x vmi édeset, pl kakaóscsiga vagy croissant.

Esetleg amikor olyan kaja maradt előző napról, amit lehetett hozni, akkor azt, pl pogácsa, fánk, lángos.

A vége fele sokszor vittem olyan 3szög alakú melegszendvicset, és goffrit is.

Mikor magamnak vettem, akkor általában valami pudingos fánkot, perecet, vagy olyan csokis végű túrós rudat, azt imádtam :D

Inni fél liter teát vittem, később mikor edzésre jártam, akkor meg 1, vagy akár másfél liter teát is vittem. :))

2011. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!