Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz hogyha egy...

Szerintetek rossz hogyha egy 12 éves megiszik hetente 1-2 energiaitalt? (sportolás előtt)

Figyelt kérdés
Igazábol a kérdést az unoka tesom teszi fel de náluk nincs net ezért engem kért meg
2011. szept. 23. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anonim az oldal, tök mindegy, ki teszi fel, de nem kell energiaitalt inni, ilyen fiatalon meg pláne nem. Egyen csokit, abból is gyors energiát nyer, v szőlőcukor még jobb.
2011. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
nem árt az.
2011. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, h miért issza. Ha az íze miatt, akkor lehet koffeinmenteset is kapni, igya inkább azt. Ha az energiaital volta miatt, akkor pedig teljesen felesleges, neki még pláne nem tesz jót, javasolni tudom én is, amit az előttem szóló írt.
2011. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
szerintem ihat tetraetil ólomot iss.
2011. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A szíve és az idegrendszere elég hamar tönkremegy tőle, bár -mivel, ahogy olvasom, sportol is- talán van remény, mivel ha erős a szervezete, akkor talán nem lesz komolyabb baja.
2011. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem tartom jónak. Véleményem szerint teljesen felesleges ilyesmivel terhelni a szervezetet. Ha nagyon energiára van szüksége, akkor inkább szőlőcukor vagy csoki, ha pedig a fáradtságot kell oldani, sokkal jobb a tea vagy a kávé.
2011. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen nagyon káros. A fejlődő szervezetben sajnos maradandó elváltozásokat okozhat az energiaital. Nem véletlenül nem ajánlják még a kávét sem ilyen korban.


Egyen inkább szőlőcukrot.

2011. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hááát, csak a koffein miatt... nem. Mi annak idején 12 évesen még nem kávéztunk... mondjuk kólát meg ittunk. Szvsz, inkább egy-kettő egy héten, mint napi szinten... de hasznosnak nem nagyon az.
2011. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármikor leszokhatsz róla! Találj ki egy új kedvenc italt helyette!
2011. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát én ennyit csak vizsgaidőszakban szoktam, amúgy max havonta egyet... szerintem ne csinálja
2011. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!