Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a legfurcsább étel amit...

Sunrise kérdése:

Mi a legfurcsább étel amit eddig ettél?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pörkölt...nutriából
2011. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Még a 90-es évek elején egy barátnőm meghívott hozzájuk ebédre, valami spagetti tészta volt és olyan fura izék voltak feltétnek rajta. Kérdeztem mi ez az ennivaló, vigyorogva annyit mondtak h tengeri herkentyű. 13 évesen el nem tudtam képzelni mi az a herkentyű, de az íze is nagyon fura volt, nem igazén jött be, de az illendőség kedvéért elfogyasztottam ami a tányéron volt. :D Az biztos hogy nem hal volt.

Szerintem öcsémnek is kijutott már ilyen fura "étel". Sok éve már, jövök haza, szól tesóm: te, kóstoltad már azt a szalámit ami a hűtőben van? Húú, de szar íze van...

Kiderült hogy volt a hűtőben a cicának macskaszalámi, és a lükegyerek azt kóstolta meg. Azt hitte rendes szalámi és a "macskaszalámi" az fantázianév. xD

2011. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rántott békacomb. (finom volt)
2011. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Animegirl válasza:
100%
Struccos makaróni, galambleves, sushi,
2011. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Polipdarabok, amik egy (házi készítésű) pizzán voltak, és csak utána árulták el, hogy mi volt az. Annyira nem volt rossz, de nem ettem volna meg, ha tudtam volna előtte, hogy polip.
2011. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy kínai étteremben egy sűrű csípős levest nagyon érdekes volt :))
2011. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Glicerin. Jó ez nem étel, de meg lehet enni. Ha van alkalmam megkóstolni egy ország különleges ételeit, akkor sosem hagyom ki a lehetőséget! A tengeri herkentyűk a kedvenceim és a sushi, ezeket nem nevezném már furcsának. Rántott békacombot én is ettem már. A legkülönösebb talán egy japán édesség volt, zselés állagú, de nem volt se íze se bűze (szó szerint) talán egy nagyon enyhe édes íz, de csak ha nagyon koncentráltam. Na az tényleg fura volt, de finom.
2011. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Békacomb, hát elég mocsáríze volt, nem lettem a rajongója, a másik a nutriakolbász volt, csak miután megettem azután mondták meg, hogy mi az. Ezt sem ettem többet...
2011. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
csiga a Franciáknál ettem de nagyon finom!!
2011. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
talán a kenguruhús. nekem a tengeri herkenytűk, polip ilyesmi megszokott, csakúgy mint a kínai, vietnámi, japán konyha. szóval kinek mi a furcsa :D
2011. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!