Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan megy bele a molylepke...

Hogyan megy bele a molylepke a bontatlan csomag búzadarába, dióba, mazsolába, kókuszreszelékbe? Hogyan fejlődnek ki? Hogyan írtom ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Jó kérdés. Várom a választ én is.
2011. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az a gáz, hogy s bontatlanban valószínűleg már benne van...



DM-ben láttam ételmoly csapdát, nem tudom az nálad be vállna-e?!

2011. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A DM-es csapda jó. De ki kell öntened mindent,amiben van moly vagy a petéje. Ki kell jól mosnod minden dobozt,amiben élelmiszert tartasz. De nézz át mindent.
2011. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyers anyagban már van petéje,Ezért vétel után,mélyhűtő 1 hétig.
2011. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lisztet, mindent tegyek melyhutobe 1 hetre, majd utna vegyem ki es hasznalhatom?
2011. szept. 29. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

de át is tudják rágni a csomagolóanyagot ezek a kis rohhadékok

a liszt fagyasztása ok, de utána szitáld is át, hogy ne maradjanak benne a kukacok

2011. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
p.s.: érdemes ilyen dolgokat jól zárható műanyag/üveg/agyag/kerámia edényekben tartani
2011. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például nagyon szeretem a tejbegrízt,grízes tésztát. Anyu úgycsinálja,hogy a búzadarát a mélyhűtőbe tartja. Amikor használni akarja kiveszi, aztán ha már nem kell, vissza rakja.
2011. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell ilyen komolyan venni,az év nem minden szakában rajzanak.És ha kivetted maradhat kint is,És túl sokat,1 évre valót ne vegyél.Mert avasodik,bár a mélyhűtés ekkor is jó.A lakásban meg molyirtót kell kirakni,és lassan meg oldódik a gond.
2011. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar bekoltoztek egyszer, akkor nem eleg mindent kidobni, ami fertozott, hanem meg a szekrenyeket-kamrapolcot is at kell fertotleniteni, mert kepes a sarokban az 1mm-es resben is bebabozodni es kikelni es ujrafertozni mindent. Egy uj helyre koltozve, heteken at kuzdottem hiabavaloan, a vegen irtokat hivtam, akik valami gazzal befujtak a konyhabutorokat es igy sikerult megszabadulni toluk. Ok mondtak, hogy ha a faban vagy a sarkokban van egy icipici res, akkor ott mar kepes megbujni. Es egyetlen kikelt peldany ugy szaporodik, mint a legy, egy honapon belul kepes megszazszorozodni :(
2011. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!