Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen édességeket v édességet...

Milyen édességeket v édességet ettél ma? : PPPPPPPPPPPPP

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:32
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 19:19 vagyok

ma csak 2 db csokis zabkekszet (milka) -- és ezzel kész, megvan éve végre az egész doboz, így mostmár nem fogok csábításba esni tőle.

Vasárnap nagyon jó napom lesz, egésznap édességeket fogok zabálni, mivel búcsú lesz apukám szülőfalujában, és jönnek oda hozzánk vendégek, és lesz egy csomó süti, meg lesz torta, és mást valószínű nem is fogok enni. :D Ja, de, kürtőskalácsot.

2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

- proteinporos (epres) vízzel főtt zabkása fahéjjal (mikróban)

- füge


Eddig ezeket. :)

2011. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
2 szem kakaós kekszet, csokis müzlit (tejjel) egy kis tállal ettem, és ittam egy pohár hideg banános csokit tejszínhabbal.
2011. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
100%
XXL sportszelet, kakóscsiga :D
2011. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
100%

Júúj én ma nagyon bűnöztem.

reggel egy szelet gyümölcsös cerbona

tízórai kakaóscsiga

vacsira palacsinta

ááá.... amúgy alig eszek édességet, szóval pont jókor találtam meg ezt a kérdést:D de legalább edzettem is ma!

2011. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!