Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legalacsonyabb...

Melyik a legalacsonyabb kalóriatartalmú édesség?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, mennyit eszel. Nekem a Raffaello a gyengém, ebből egy darab belefér egy nap, 60 kalória.
2011. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még az almában is kevesebb a kcal mint egy miniatűr golyóban!:) Én is imádom de én biztos nem állnék meg egynél ha vennék egy dobozzal, vagy egy kis csomaggal. Gondoltam egy sport szelet méretűre vagy ilyesmi csokira, esetleg müzli?
2011. okt. 7. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
1 szem zizi. :)
2011. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Számomra a gyümölcs nem édesség, azért nem azt írtam, különben a fél marék mazsola lett volna a válaszom. De igazából szerintem nincs értelme megvenni valami alacsony kalóriájú akármit, ami aztán nem ízlik. Legalábbis én így látom.


Azt megértem, hogy te is mind megennéd. Nekem egy barátnőm segít, együtt járunk futni. Nála van a raffaello, és olyankor mindig ad egy szemet :D

2011. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a boldogságodhoz kell az az egy csoki, vagy cukorka, vagy akármi, akkor edd meg délelőtt, annyi még belefér. Én mindig a jó életre törekszem, mert rövid, és nem is tudhatjuk meddig tart, szóval ennyi öröme legyen meg mindenkinek, hogy megeszik egy csokit:)
2011. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszotokat!:) Nem szeretném én megvonni magamtól az édeset csak gondoltam ha már imádom akkor megpróbálok spórolni belőle kalória ügyileg!:)
2011. okt. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!