Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A sültkrumpli fogyasztást...

A sültkrumpli fogyasztást hogyan tehetjük egészségesebbé?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés olajban süsd és egyél mellé sok párolt zöldséget.
2011. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hungy ***** válasza:
87%
Leginkább úgy, hogy minimalizáljuk, vagy teljesen elfelejtjük. De ha mindenképpen akarod, akkor egy tálat jó alaposan teríts be több rétegben nedvszívó papírtörlővel, és arra tedd az elkészült krumplit. Hagyd rajta kábé 10 percig, és a nagyja olajat le fogja szívni róla a papír.
2011. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogod a krumplit felvágod szokásosan, de nem bő oljban sütöd, hanme kibélelsz egy tepsit alufóliával és bekened olajjal vékonyan.Beleöntöd a krumplit lazán, szellősen és bpicit bekened vagy befújod olajjal.180 fokon 50 perc alatt kb piros lesz.De ráragad az alufóliára kicsit, ksézülj fel de lelehet szedni.
2011. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sütőpapírra nem ragad oda, én azon szoktam sütni, vékony olajréteget teszek alá és a sütőben sütöm.
2011. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én sütöben szoktam, egy kis vajjal megöntözve, v margarinnal, ami épp van. fini lesz süröben is :) legalábbis én szeretem
2011. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 _Jessy_ ***** válasza:
34%
semmi olajban sütni?!? A sült krumpli attól sült, hogy megsütik. Olajban! Ha pedig nem, akkor főtt krumpli lesz belőle!!! Egészségesebbé tenni pedig úgy lehet, ha mértékkel fogyasztod. Én inkább annak a híve vagyok, hogy a kevésbé egészséges kajákból inkább mértékkel, mintsem hogy sz@rt egyek.
2011. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
83%
Csak simán egy tepsibe sütőpapírt szoktunk tenni, olaj és semmi más zsiradék nélkül megsütjük úgy is finom...
2011. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Actifryban sütöm már kizárólag és fagyasztottból egy csepp olaj nélkül - ugyanolyan, mint a gyorséttermekben, nincs olajszag, egészséges és a kisfiam imádja, majdnem minden nap van sültkrumpli, úgyhogy nekünk nagyon megtérült az ára
2011. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!