Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Forró csoki recept (Kérdésed...

Forró csoki recept (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés
Valami extrémre gondoltam ..A sima, fehér csokis, banános, epres, mogyorós, fahéjas forrócsokikat már próbáltam, most valami különlegeset szeretnék kipróbálni esetleg van valami ötletetek ? Köszi !
2011. okt. 13. 18:25
 1/5 anonim válasza:
a banánosat meg az epreset otthon csináltad? légyszi leírnád hogy hogyan ? :)
2011. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze ! de mértékegységet nem nagyon írok bocsi, mert csak úgy érzésre szoktam. :) Szóval én ilyen jó nagy bögrébe szoktam és annak a negyedébe rakok egy fél banánt felkarikázva / pár eperszemet összevágva majd öntök rá tejet, úgy sacc per az egész bögrét teleöntöm tejjel ezt összeturmixolom, majd jön hozzá olyan 5-6 tk. kakaópor és be a mikróba. Utána én még tejhabosítóval meg szoktam kevergetni, rá a tejszínhab meg egy kis csokidara / kakaó és kész :-)
2011. okt. 13. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogyan csináld, nem tudom, de tuti van fent recept a neten, a világ legfinomabb forrócsokija, amit eddig ittam, mentás forrócsoki volt. Ha lenne rá időm, tuti megcsinálnám magamnak minden este:)
2011. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam egy kanál csokis pudingport is belekeverni, attól jó sűrű lesz és aaaah, de finom :))))
2011. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!