Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg lesz Miskolcon KFC a...

Tényleg lesz Miskolcon KFC a plázában a kínai helyett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem..
2011. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hol hallottad?? jólenne ha lenne...
2011. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miskolci plázában van kínai?! :O
2011. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Starbucksot fognak nyitni a subway melletti sétányon. KFC meg már van 1, minek a második???
2011. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hol van KFC Miskolcon? Pesten van, Szegeden meg Debrecenben. (valamiből kifolyólag mintha azokhoz a városokhoz ragaszkodnának, ahol van trolibusz :D)
2011. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs Miskolcon KFC..
2011. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sokáig csak Budapesten volt, elég lassan kezdtek el terjeszkedni, Debrecen és Szeged után szerintem Miskolc jön, mert az is hasonló méretű város, igaz, troli nincs, de legalább villamos van, így szerintem az fog következni...

Csak az a kérdés, hogy mikor?

2011. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nemhiszem h kfc lesz a kínai helyén... pedig örülnék:D mindig csak akkor tudok kfc-t enni ha megyek pestre :// pedig olyan finom >.< és nincs kfc Miskolcon!! am téll jó lenne ha lenne már :D
2011. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az nehéz lesz 21:47-es mivel Miskolcon NINCS Subway.
2012. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"Starbucksot fognak nyitni a subway melletti sétányon. KFC meg már van 1, minek a második???" xD szerintem te Debrecenről beszélsz xDD. Nem fognak Miskolcon Starbucksot nyitni, Pláne nem a Subway melletti sétányon mivel az sincs, és KFC sincs. Nem tudom te hol élsz, Szegeden vagy Debrecenben. De Miskolcon nincs. Viszlát!

Egy Borsodi lakos.

2012. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!