Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol fel van...

Van olyan oldal ahol fel van sorolva táblázat szerűen hogy melyik fűszernövény melyik ételhez jó, vagy melyik ételhez milyen fűszernövényeket javasol?

Figyelt kérdés

Pl: kakukkfű: bab, borsó, paradicsom

Paradicsomos ételek: bazsalikom, oregano


2011. okt. 19. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről : Nekem van 1 könyvem. Az a neve füszer kalauz Ebben leirnak a füszerekhez ételajánlokat is. 2 éve Libribe vettem. Nem tudom,hogy lehet emég kapni.
2011. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos van. De minden fűszer hátuljára rá is van írva, én főzéskor azt szoktam megnézni, bár mostanában inkább csak megszagolom és eldöntöm, bele akarom-e tenni.
2011. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, hogy ki milyen ételhez milyen fűszert használ, az nagyban függ a "mama főztjétől", vagyis amit otthon megszokott. Másrészt, amikor egy új receptet próbálunk ki, akkor az abban leírtak szerint dolgozunk.

Később van olyan is, hogy hirtelen ötlettel kipróbálunk valami mást, és vagy bejön vagy nem.


Jó ötlet, ha azt amit megvásárolsz fűszert, elolvasod a hátulját, és írni kezded egy füzetbe. Egy idő után szinte minden alapvető fűszerről lesz egy jegyzéked.

2011. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!