Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legfinoma...

Szerintetek melyik a legfinomabb kakaós-mogyorókrém? A NUTELLA (igazi) vagy más márkák?

Figyelt kérdés
Szerintem az igazi Nutella a legfinomabb, bár marha drága, de a többi hiába olcsóbb pocsék az ízük, legalább is szerintem. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 20. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A Nutella az igazi! :)
2011. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csinálj otthon, bár én még nem próbáltam ki, de tervben van :D

2011. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nutella az igazi: Hiába drágább mi azt veszük mert a többi , pocsék izre és lehet érezni a tartósító szer ízét.
2011. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Tény, hogy az a legjobb, de azért az olcsóbbak között is vannak jók. A lidl-ben van jó, bár újabban majdnem ugyanannyiba kerül, én még a cora sajátmárkással vagyok kibékülve. A többi nekem se jött be. :D
2011. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem emlékszem a márkájára, de a Lidlben van egy olyan műanyag poharas, fém-fóliás tetejű mogyorókrém, ami ugyanolyan, mint régen azok a mini, egyadagos kiszerelésű mogyorókrémek, nem tudom, te emlékszel-e rá (lehet, hogy nem vagy elég idős, hogy emlékezz rá, én 30 vagyok :)

na az szerintem sokkkal jobb, mint a Nutella - igazán mogyorós-csokis, nem műízű felvajazott vacak, ami rátapad a szájpadlásodra, mint a műanyag


de általában úgy veszek mogyorókrémet, hogy megnézem az összetevőket, hogy a mogyoró hány százalékban van benne - ha csak pár % akkor egyértelmű, hogy csak valami cukros-vajas vacak lesz

2011. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az eredeti Nutella van az első helyen, ez a legfinomabb az tény. Mondjuk igen drága 850 Ft körül.


A második helyre az ALDI-ban kapható Nutoka márkájú mogyorókrémet tenném. (ez nem is annyira olcsó, nem sokkal olcsóbb az igazi Nutellánál, olyan 600 Ft körül mozog, bár igen finom)

[link]


A harmadik helyre pedig a Lidl-ben kapható Choco Nussa márkájú mogyorókrémet tenném. Ez viszonylag olcsóbb 415 Ft-ért vettem nem régen egy ilyet.

[link]


Az összes többi egy kalap sz@r a Coop-os mogyorókrém még a Tesco-snál is sz@rabb ízű, mert ropog a fogam alatt a kristálycukor, egyszerűen undorító. De a többi noname márkájú is gagyi.

2011. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 13.48-as válaszoló! (A lidl-s műanyagpoharas-fóliás mogyorókrémmel...) Az a Sympathica mogyorókrém lehet, mi is olyat szoktunk venni, feleannyiba kerül, mint az ugyanakkora Nutella, és szerintem még finomabb is. :) Nekünk az a kedvencünk.
2011. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen-igen a Lidles a király. Szerintem az ára is megfelelő!

Egyébként én a Milky Wayt szerettem nagyon, de sajnos évek óta nem lehet kapni.

2011. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Lidliben a Nutoka
2011. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
én nagyon szeretem még az intersparos S-budget mogyorókrémet is. Úgy találtam, hogy a címkét megnézve ugyanannyi mogyoró van benne, mint a Nutellában, asszem 30%.
2011. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!