Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A lidl-s Lord nelson csipkebog...

A lidl-s Lord nelson csipkebogyó és hibiszkusz tea tartalmaz koffeint? Az összetevők szerint csak ez a két növény van benne, fekete teát vagy egyebet nem ír.

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Akkor feltehetőleg nem. :)
2011. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe kerül? Ha túl olcsó, akkor valszinűleg igen...bár nem ismerem a lidles teákat.A színtiszta gyümölcsteák azért nem 200 ftba kerülnek.
2011. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
240 körül van nem akciósan, most 185 volt. sosem vettem még én sem, csak a kisfiam nagyon szereti a csipkebogyóteát. De még csak 7 hónapos... Ezért kardinális kérdés ez nekem... Szerintem rá kellene írniuk, h ilyen és ilyen ízű fekete tea. Legalábbis úgy szokott. Ezért gondoltam, hogy ez nem az. De olcsónak túl olcsó volt, az bizti, nem 500 körül, ahogy szokott.
2011. okt. 22. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs feltűntetve a tea az összetevők között, akkor nincs benne. Ha a felíraton gyümölcstea szerepel, akkor nincs benne teafű, vagyis koffeinmentesnek kell lennie.
2011. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors, hasznos válaszokat:)
2011. okt. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!