Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Feltünt hogy leromlott az...

Feltünt hogy leromlott az Orsi virsli minősége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én meg már azt hittem, hogy romlott volt a múltkor amit vettem.......

azért az ár maradt, de a minőség romlott......

2011. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
már jó ideje nem veszem, éppen ezért..., amikor bejött tök finom volt
2011. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De érdekes kérdés!


Régen nagyon szerettem, aztán az utóbbi pár hónapban 2 alkalommal is vettem és olyan fura volt...Az íze sem volt olyan jó, a színe is fura volt, meg mintha olyan csimbókos lett volna.

2011. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én még eddig nem vettem észre hogy gond lenne vele, nekem még ízlik.
2011. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Multkor füstöltet és sajtosat vettünk és furi szaga volt igy megse csináltam ,mert a férjem azt mondta ,hogy ez tuti romlott. Kidobata velem

.

2011. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Néhány hónapja lett valami más... Egyszer olyan büdös volt hogy azthittem hogy romlott, most nem volt feltünően szaga, de hatalmasra puffadt régen nem volt ilyen. Lazább lett a szerkezete és már pont olyan mint a gagyi virslik.
2011. okt. 27. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket vettétek? Most láttam, hogy van Orsi retro virsli.

Én a simát szoktam, nagyon nem tűnt fel, hogy változott volna az állaga. Nem püffedt meg nagyra, nem volt darabos, büdös. Lehet, hogy még nem futottam bele az "új" összetételűbe?!

2011. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az sem lenne kizárt hogy valamit elszúrtak és lett egy jó nagy adag selejt, de már eltelt két hónap a vásárlások között és most is ócska. Direkt azért szerettem az Orsit mert kb az egyetlen hagyományos virsli volt aminek volt íze, állaga. Sőt igazából nem is tudtam hogy milyen gagyi virslik is léteznek amikor pár éve belefutottam, hogy ismerős vett szilveszterre tescoban virslit :) Majdnem kenhető volt, íze, szine semmi. Na hát most az Orsi is elment ebbe az irányba. Esetleg ha vesztek nézzétek meg van-e rajta gyártási idő vagy ha az nincs akkor mi a lejárat. Abból talán kiderülne, hogy az még egy régebbi széria-e vagy sem.
2011. okt. 29. 10:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is rosszabb lett, én már legalább 1 éve nem eszem, emiat...:S
2011. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy régebb óta rossz. Az az igazság, hogy az utóbbi időben nem vízben csináltam meg hanem csak mikróban. Ez a minőségromlás főleg vízben főzve látványos.
2011. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!