Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívűl, aki így szereti a hamburgert mint én?

Figyelt kérdés
Hetente olyan 3-4 szer fogyasztok hamburget. Nem csak mekiset, hanem simát is, amiket ilyen kis bódékban lehet kapni. Egyszerűen nem tudok lemondani róla. Ha tehetném még többször is ennék, mert nem tudom megunni. Tudom hogy ez idővel az egészségemre is rámehet. 160 cm vagyok és 51 kg, nem hízok tőlük, szerencsés alkat vagyok. :) Más is van ilyen cipőben mint én? Köszi! 21/ L
2011. okt. 31. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az édességgel vagyok így.:)Sajnos mániámmá vált enni.
2011. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen !!! Imádom a hamburgert !! A CSŐVES vagy BÓDÉS hambik a legjobbaK.

Tavaly volt szerencsém USA -SAN HOSE városában több félét kiprobálni na számomra az übrehetlen. Kár ,hogy nálunk nincsenek ilyeneK!!! A Mórczon lévő hamibis az már kezd kicsit hasonlitani..

2011. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nah de örülök, h más is van ezzel így ! :) köszi a válaszokat!
2011. okt. 31. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam itthon csinálni. Nagyon könnyü megcsinálni és így oan dolgokat is tehetek bele amiet kitalálok éppen
2011. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Énis szeretem mert finomak. Jobb mint vmi éttermi kaja, vagy sulis menza.
2011. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!