Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki tud pálcikával enni,...

Aki tud pálcikával enni, mennyi idő alatt tanulta meg?

Figyelt kérdés
Egy hete próbálom,de nem megy..
2011. okt. 31. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress jó videót, akkor fél óra alatt meg lehet tanulni.
2011. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,már nagyon sokat néztem,de nem megy. Meg tudom úgy fogni,ahogy mutatják,de nem tudom összezárni a két pálcikát,mert útban van a középső ujjam. Nem értem,másoknak hogy nincs útban,mindent úgy csinálok,ahogy mutatják.
2011. okt. 31. 21:53
 3/13 ava87 ***** válasza:
64%
Kb. öt perc alatt. Szerintem semmi bonyolult nincs benne, csak egyszer rá kell érezni, és onnantól kezdve megy. Sőt, nem is pálcikával csináltam először, hanem két ceruzával :) Csak úgy elkezdtem vele szórakozni, mert azt hittem, hogy ez bonyolult, aztán rájöttem, hogy nem is :) Másnap vettem pálcikát, kipróbáltam azzal is, úgy is ment.
2011. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
3perc alatt megtanultam a kínai étterembe meg tanított egy kínai hapsi.
2011. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Személyes tapasztalat: ha a netről nem megy a tanulás (nekem sem volt az igazi, bár sokáig nem is próbálgattam a dolgot), akkor keress valakit, aki már tud pálcikával enni. Sokat segít, ha valaki megmutatja az ujjak helyes tartását és a mozgatást. Sok kezdeti bénázást át lehet így ugrani. :)
2011. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

kb. öt-tíz perc alatt már ment. húsz perc múlva finommozgás is. szerintem egyszerűbb, ha valakivel együtt eszel, aki már tudja használni. :)

mi az étteremben a felszolgáló csajt kértük meg, tudna-e segíteni. így hamar ment. :)

2011. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig direkt próbálkoztam a pálcikával evéssel, mikor kínait vagy sushit vettünk. Elején nehéz volt, sőt szerintem én a mai napig nem úgy fogom ahogyan kéne, de enni tudok vele és ez a lényeg. :D Azért pár ebéd elfogyasztásába belekerült, mire rendesen ettem vele, ma pedig már el sem tudom képzelni, hogy valamilyen ázsiai kaját ne pálcikával egyek. (Egyszerűen nem illik hozzá a villa. :D) Sőt, van hogy már magyar kaját is pálcikával eszek, mert kényelmesebb. (Vagy pl. mikor tésztát főzök és meg szeretném nézni, hogy mennyire puha, akkor sokkal könnyebb pálcikával megfogni egy darabot, mint villával halászni.) Szóval szerintem ne tökéletesen akard megfogni a pálcikákat, hanem alakítsd ki úgy, hogy egyáltalán meg tudj fogni vele valamit, utána úgyis alakul magától.
2011. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon hamar megtanultam, pár perc alatt. Igazából a mai napig nem tudom, hogy hogyan, csak sikerült. A lényeg, hogy próbáld úgy használni, hogy nem görcsösen tartod az ujjaiddal. Így elmondva tudom, hogy nehéz, de menni fog.
2011. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valóban rá kell érezni,aztán menni fog. És ne görcsösen. Nekem is megvolt kb 5-10 perc után.
2011. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!

Akkor próbálkozom tovább,nem görcsösen,lazán.

Ügyesek vagytok nagyon,akik gyorsan megtanulták!

2011. nov. 1. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!