Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi 1,5 liter tea nem káros?

Napi 1,5 liter tea nem káros?

Figyelt kérdés

Télen nagyon sok teát iszom, szinte csak azt. Mivel ezekben is van koffein, nem tudom mennyire is káros.


1,5 - 2 litert is van hogy megiszok, pickwick gyümölcsös teákat.


2011. nov. 2. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a gyümölcsteából nem sok. eleve jó a sok folyadék. Ha erőset innál pl earl greyt és egy filtert egy csészében öt percig áztatva, akkor szerintem úgy is éreznéd, mert ideges lennél tőle. Mármint ha ebből innál literszámra.
2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:

A fekete és a zöld teában van tein (koffein a kávéban van, a teában tein, de ugyanaz a hatása), abból nem kellene ennyit innod.


Szimpla gyümölcsteát ihatsz, amennyi beléd fér, az csak a nevében tea, hatásában nem. Gyümölcsből készül, nem a teafa leveléből.

2011. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy csésze zöldet szokok egy nap meginni álltalában. és van egy 7 dcl es kancsom, abba szokok teát csinálni, de egy ilyen kancsoba teszek 2 filtert. ugyhogy 5 filtert iszok meg egy nap.
2011. nov. 2. 20:46
 4/7 bánomisén ***** válasza:

Nem a szám a lényeg, hanem a fajtája.

Napi egy csésze zöld tea nem sok. A többi, amit megiszol, gyümölcstea?

2011. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, pickwick gyümölcsteák. az egy csésze zöld tudom hogy nem káros, inkább tisztito és zsirégető hatásu. álltalában délben iszom, este azt sosem.
2011. nov. 2. 21:02
 6/7 bánomisén ***** válasza:
Gyümölcsteát ihatsz nyugodtan, abban nincs más, csak gyümölcs. Csak a neve tea, mert úgy kell elkészíteni, mint a teát.
2011. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is megiszok ugyanennyit, semmi bajom nincsen. :D
2011. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!