Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc kajád? O. o...

Mi a kedvenc kajád? O. o gyors és sok választ

Figyelt kérdés

nekem: palacsinta, mindenféle torta, habos sütik, sültkrumpli+hús és köret meg ilyenek:)


nektek mi ? :O


2011. nov. 3. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
vadas!
2011. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az se rossz ;)
2011. nov. 3. 11:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Túrógombóc.
2011. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lazac es sushi, csak sajnos csillagaszati osszeget kernek erte itthon, de keptelen vagyok nekik ellenallni. Havi egyszer belefer. :)
2011. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

jóféle pörköltek nokedlivel.pl marhalábszár, de a Bakonyi gombást is imádom.

és még a tatárbifsztek.

2011. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 LadyLee ***** válasza:
77%

Lazac, sushi (illetve inkább sashimi) valóban nagyon rendben van.


No meg: frissen füstölt, lágy kolbász, rothadó penészes, sajtok, hagymás sült vér, zuzapörkölt, jófajta füstölt sonka, csülök, steak, birkapörkölt, sült báránycomb, velők pirítós, padlizsánkrém, tatár bifsztek, máj gyakorlatilag bárhogy elkészítve, kacsasült, libacomb. :)


Ehhez képest épp gyümölcsöt és kefírt ebédelek :)

2011. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sushi :)
2011. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én legjobban a frissen leszedett nyers gyümölcsöket szeretem , kedvenceim: eper,málna,dinnye (sárga és görög)


Kész kaják közül talán a palacsinta. ^^

2011. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gyrostál: csirkemell, zöldségek, saláta, sok-sok csípős szósz, rizs vagy sültkrumpli.


Csípős-mézes csirkeszárny sütve, jóféle húsleves, tyúkhúslevesben a zúza és a láb, esetleg nyak, csontlevesnél jó velős csont, velő a kenyérre, sózva...

Mindenféle főtt marha, mindenféle sült csirke.

Köretnek mindenféle krumpli, rizs, vagy kuszkusz, saláták is jöhetnek.


Desszertben szárazsütemények, és csokis vagy vaníliás, almás krémes sütemények. Egyéb gyümölcssütiket nem szeretek.


Amit nem szeretek: semmilyen zöldséget nem eszek meg főzve, kajába sütve. Kizárólag a húslevesben főtt répát és a főtt krumplit. Paprika, paradicsom, hagyma, hogy a legalapvetőbbeket mondjam: nem tudom megenni főzve ,vagy sütve, nyersen viszont nagyon szeretem mindhármat. Grillezve megeszem a legtöbb zöldséget, és rántva is.


Tehát kedvencnek mondható minden, ami nem tartalmazza a fentieket. Az aktuális kedvenc mindig változik :)

2011. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
harcsa pörkölt -turós csuszával,Marha vadas, tatárbeestek,
2011. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!