Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van-e Pécsett olyan pizzéria,...

Van-e Pécsett olyan pizzéria, ahol igazi, olasz pizzát csinálnak, és nem a lehúzásra mennek?

Figyelt kérdés
A belvárosban szinte már minden helyet kipróbáltam: Elefántos Étterem, Király Pizzéria (ez egy okádék hely, trappista sajttal csinálják és szörnyű az íze, igazi lehúzós banda), Okay Italia az Árkádban (ahol igaz, hogy a pizza nem volt olyan rossz, sőt talán eddig a legjobb, de szintén lehúzásra mennek). Ha valaki tud egy igazi, árbarát és jó pizzériát Pécsett, az kérem, írja meg!
2011. nov. 5. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A Boldogságház mellett van egy pizzéria,a neve nem jut eszembe,évekkel ezelőtt voltam ott,az igaz,de rendkívül jó pizzát ettem ott.Remélem,most is olyan jó.(Főnix?)
2011. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Grappa pizeria :) a Főnix mellé járok suliba :)) azis finom csak hát majdnem minden héten ott pizzázunk a haverokkal :)

11/F

2011. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pizzagyárban isteni pizzát csinálnak, de csak kiszállítanak.
2011. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelentem, kipróbáltam a Főnixet, és abszolút pozitív a véleményem végre egy pécsi helyről, ahol jól is lehet lakni, és nem húzzák le az embert.


Elsőre kicsit furcsa volt a hely szűkössége és a bútorzata (támla nélküli székek), hamar meg is telt a nyitást követően a hely. A pincér udvarias, kedves, a légkör családias, nem puccos, nem felvágós a hely. A pizza a lehető legjobb, úgy jóllaktam tőle, hogy majd' szétdurrant a hasam. Az italárak elég magasak, de hát éttermekben sajnos ez van, az italon hoznak igazán nagy hasznot. Free wifi használat is van, ami manapság szégyenszemre Magyarországon nagyon kevés helyen van. Pedig a mai korban, az okostelefonok korában ideje lenne már haladni a korral. Úgyhogy ez is hatalmas plusz pont!


Szóval teljesen pozitív az összbenyomás, és 1500-ért itallal együtt úgy jóllakik az ember, hogy késő estig sem fog korogni a gyomra.

2011. nov. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!