Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pickwick: Hangulatok Variációk...

Pickwick: Hangulatok Variációk nevű teafüvét hol lehet Szegeden vagy környékén kapni?

Figyelt kérdés

Kép és leírás:

[link]



2011. nov. 7. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem tesco, interspar vagy a közeledben lévő nagy áruházakban nézd meg.
2011. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig a Corában, Metróban, Tescóban, Sparban (Árkád), Lidlben, Aldiban már néztem. Vagyis a nagyobb boltokon már túl vagyok. Konkrét üzlet címek érdekelnének (kissebb boltok, elfekvő,kimaradt árúkészlettel)! Nem véletlen kérdeztem, hiánycikk!
2011. nov. 8. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Én láttam a Tescoban és a Sparban is.
2011. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Húúú, na látod én is erre vadászok már egy ideje :D Pesten és Győrben nem láttam eddig sehol, Szegeden nem járok :(

És tényleg azt hinné az ember, hogy akárhol találhat, de nincs, csak gyümölcsös Variációk vannak...

Majd ha valahol látok, szólok, aztán hátha ugyanolyan fajta boltban lesz Szegeden is... :)

Nekem egyébként a Nyugodt percek a kedvencem a Hangulatokból, egyik nap beugrott az íze, és azóta időről időre eszembe jut, hogy venni akarok, de nincs sehol :(

2012. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: eddig én Intersparban, Kaisersben és CBA-ban kerestem, de lehet, hogy még valami Rossmann-szerűségekben is érdemes körbenézni...
2012. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, Írtam a pickwicknek, már sehol nem fogod megtalálni, mert beszüntették a gyártását, véletlenül még rábukkanhatsz valahol, de tavaly év vége óta nem gyártják. Pedig mindenhonnan azt hallottam, hogy jók...
2013. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!