Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a LEGJOBB...

Szerinted melyik a LEGJOBB elektromos kávéfőző?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 00:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Huuuu miénk megvan több mint tiz éve és eddig nem mnt tönkre még. Max vizkö vagy tömités néha. Reggel megírom amárkát meg keresek képet, most már telorol vagyok csak..
2011. nov. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mindenkinek más.


Nekem a Krups vált be 2 éve rendesen müködik . kávé darálos. Nem volt olcsó de megérte.

Személy szerint a kávépárnás dolog nekem nem jön be.

A nagyim viszont 40éve csak a szarvasi kotyogost használja..

Anyum meg esküszik a szarvasi elektromosra.

2011. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Egyértelműen a Szarvasi elektromos!!!
2011. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, első várom a válaszodat :)
2011. nov. 8. 12:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem 4 Szarvasi ment tönkre,pár év alatt.A múlt héten robbant fel épp az egyik.És nem tudom miért.Azóta is használom,de az a sok takarítás utána. A másik 3hete egyszer csak kiverte a biztosítékot és kidobtam.Ezért több Szarvasi nem kell.
2011. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor mit ajánlasz?
2011. nov. 8. 18:12
 7/17 anonim ***** válasza:

A felrobbant nem lehet hogy kissé vízköves volt..?

Ne érts félre nem kötekedni, meg vádolni akarlak, csak többször hallottam már felrobbant kávé főzőről, és mindnl a vízkő volt a ludas.

2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a vízkő.Azért is akarok váltani,de énsem tudom melyikre.Kényesen vigyázom a tisztaságukat,kívül-belül,és mégis mind szét pukkant.Nem lehetett javítani sem csak ez az utolsó főz még.
2011. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
írjatok még
2011. nov. 8. 22:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót:

[link] kotyogós van, de pár napja odaégettem, és msot mehetek szelep után.


Ez a bajom ezekkel a hagyományos cuccokkal, hogy egy kis figyelmetlenség, és máris kifolyik, kifut, odaég, vagy akár robban is.

Már eldöntöttem, hogy veszek valami filterest vagy kapszulást, de indexes videót megnézve megint elbizonytalanodtam.

2011. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!