Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az Abonett kenyér miért...

Az Abonett kenyér miért annyira ajánlott fogyókúrázóknak?

Figyelt kérdés

Oké, azt én is látom, hogy egy szeletben csak 15 kalória van, viszont 100 grammból 66g szénhidrát. Elvileg nem pont a szénhidrát az, amit fogyókúrázóknak leginkább kerülnie kellene?

A fehér kenyérben 50 valahány g a szénhidrát, szóval kevesebb.

Vagy az egészben annyi a trükk, hogy olyan vékony és könnyű az egész, h egy szeletben szinte semmi szénhidrát nincsen?


2011. nov. 9. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a titka, hogy el kell adni.
2011. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot így is úgy is enni kell hisz szükségünk van rá, csak nem mind1 hogy miből jutunk hozzá....alacsony az energiatartalma, csökkentett só-és nátriumtartalmú,magas rosttartalmú,glutén-és élesztőmentes ellentétben fehér társaival. Fogyókúra szempontjából nem tudom miért ajánlják , de egészségügyileg az abonett többet tud. Az abonettben 1 szeletben 3,2 gr a szénhidrát
2011. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A teljes kiőrlésű wasa-kenyér inkább ami beválhat.Az abonettik "sz@rok" ilyen szempontból, tele vannak ízesítővel, meg nem a legfogyókúrásabb és -egészségesebb dolgokból készülnek..

[link]

-pl., de én pl. a Lidl-be szoktam venni 200 Ft-ért, nálunk 2 t.kiőrl. fajta van.

2011. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!