Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik olyan instant kávé,...

Létezik olyan instant kávé, ami nagyon hasonlít a főzött kávé ízére? Ha igen Melyik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 09:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm, a drága instant kávék..., de létezik. Hogy melyik? Túl sok ilyen van. Instant kávé is kávéporból készül főzéssel, majd forró levegővel szárítják porrá, a drága fajtákhoz hozzá rakják azt a kevés aroma tartalmat, ami a szárítás alatt eltávozik a kávéból. (ezek illó olajok, vagy bonyolult kémiai vegyületek...) Szóval a drága instant kávé azért drága, mert ezeknek az aromáknak nem túl olcsó az ára. Az olcsó 3 az egyben teszkós termék meg olcsó, mert az csak a por maga egy kis tejporral és cukorral.
2011. nov. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen instant kávé nem létezik. én most nescafé goldot vettem, de semmi... a 400 ft-osnak ugyanolyan íze van, mint ennek.....
2011. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!