Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül egy napi...

Kb. mennyibe kerül egy napi kajád?

Figyelt kérdés
Kb. mennyiből hozod ki egy átlag egész napi étkezésedet, mindent beleszámolva?
2011. nov. 20. 12:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
1500-2000 de csak azért mert én nem főzök heti 2-3x inkább elmegyek étterembe, ha saját magam megfőznék akkor fele pénzből is kijönne.
2011. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Ha Te az izmaidra költöd a pénzedet, soha nem lesz autód, aminek a tankjába pisilhetnél:))
2011. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha egészségesen kajálsz (rendszeres főtt kaja legalább napi egyszer, gyümölcsök, hal, húsok, stb) nehezen jön ki napi 2000 alatt
2011. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Utolsó két hozzászólást megcáfolnám, egy testépítő ÉTKEZÉS jóval olcsóbban jön ki napra leosztva, mint egy átlagember kajája. Kollégánk nem tudom, hogy hány kilógrammos testéhez eszik meg 70 deka húst, de egy átlag naturál, viszonylag zsírmentes 80kg-os testépítőnek 43-as felkarral bőven elég a napi 400g csirkemellfilé (kilója ~1300HUF), és~ 1kg rizs naponta(ez kb. 300 HUF, de van 189ért is.) 500g zabpehely meg olyan 200HUF de ez szinte 5 napig elég. Ez így a valóságosnál drágább áron számolva sincs több 900 forint/napnál, és ebből brutál mennyiséget étkezem, minőségi ételből, és persze teljesen a sportnak megfelelőt.
2011. nov. 21. 07:05
 15/22 A kérdező kommentje:

Mert ugye a 2g/testsúlykilógramm fehérjének, ~4g/tskg szénhidrátnak, és 1g/tskg fehérjének kell meglenni. Ismerősöm, aki személyi edző, mellette Superbody Athletik kategória 3. helyezett, NAPI étkezése (vitamin, ásványianyag, omega3, és tejsavófehérjét leszámolva)

csirkeszárny 500g

rizs 350g

zabpehely 150

Napi 450 forintból hányásig megkajál, 0 cukor, 0szar telített zsír stb nélkül, bajnoki testfelépítéssel.

2011. nov. 21. 07:11
 16/22 anonim ***** válasza:

Rossz helyre tetted fel a kérdést, illetve nem tűnk ki belőle, hogy testépítő vagy, vagy szeretnél lenni. így teljesen másirányú válaszok is érzkeztek, amiket viszont, mivel nem a TE szádíze szerint valók voltak, jól lepontoztad.

legközelebb válaszd meg jól a kategóriát, találsz hozzád hasonló úriembert bőven...

2011. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Személy szerint nem pontoztam le egyetlen választ sem (csak fel), a kategória pedig szerintem tökéletes, kiváncsi voltam ki mennyit költ ételre 1 nap, tök mind1 kinek mi a foglalkozása.
2011. nov. 21. 07:27
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyedül 'kmd' kijelentésével szálltam harcba, mert a saját tapasztalataim nem azt mutatják, amit ő állít. Ehhez képest az ő válaszát is pozitívnak értékeltem.
2011. nov. 21. 07:33
 19/22 anonim ***** válasza:
11%

Lehet hogy a csirke olcsó de két hét után azért már hányok csak a látványától is...Nem lehet azért hónapokon keresztül napi háromszor csirkét zabálni.


És köszi hogy aggódott itt valaki hogy nem lesz autóm, van, apuci vette amikor lediplomáztam és hazajöttem, muhahahaha. Úgyhogy nyugodt szívvel költhetem el minden pénzem az izmaimra:)

2011. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Remélem hamarosan elsorvadnak a heréid, aztán bakszhatod apuci autóját:)))
2011. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!