Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Debrecenben tortadís...

Hol lehet Debrecenben tortadíszítő sablont venni?

Figyelt kérdés
Ilyen macisat( [link] vagy bármilyen másikat.
2011. nov. 21. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Na szóval a link nem lett jó, itt van mégegyszer:


[link]

2011. nov. 21. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem árulnak sehol kész sablonokat.

Egy tiszta fehér papírra rajzold rá a kívánt formákat,majd vágd ki őket. A papírt tedd a torta tetejére,és szórd meg kakaóval,színes cukorral stb. Ha a papírt leveszed,akkor a tortán lesz a maci.

2011. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De azt írják egyébként ,hogy az Aldiban és Lidlben szokott lenni, csak én még sosem láttam. Sajnos én nem tudok egy jó kinézetü mackót rajzolni,meg semmit sem ha én rajnzolnám nagyon ronda lenne,majd legfeljebb valakivel lerajzoltatom :).

Köszi a választ.

2011. nov. 21. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
micimackós mesekönyvből sütőpaíron át rajzolhatsz. vagy bármilyen csomagolópapírról, bármilyen mesefigurát.
2011. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akár a linkelt képet is kinyomtathatod, ha kell nagyítod, és átmásolod sütőpapírral.
2011. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, közben nekem is eszembe jutott,hogy átlátszó papíron én is tudok könyvből mackót vagy bármi mást átrajzolni.
2011. nov. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!