Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a kedvenc pizzátok?

Milyen a kedvenc pizzátok?

Figyelt kérdés
Nekem egy egyedileg összeállított, mindig külön kérem a feltéteket: bab, kukorica, sajt és karaj. Ha van, akkor csípőspaprikát is kérek rá. Nekem ez a tökéletes pizza.
2011. nov. 27. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem saját készítésű: vastag tészta (azt szeretem), paradicsomszósz, paradicsom, paprika, hagyma, répa, karfiol, brokkoli, kukorica,kelbimbó (úúúh úgy szeretem) sajt, fehérrépa
2011. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

kedvenc pizza az nehéz kérdés. attól függ mihez van kedvem.

szeretem ha jó húsos az biztos.


egyébként kedvencem a csípős. itt a kollégiumban olyan pizzát szoktam venni ami alapjáraton van erős pista, pepperóni + kérek rá csípőspaprikát. ha ezt megeszed akkor garantáltan kínszenvedés lesz szarnod, mert úgy marja a lukad szarás közben, hogy még külön beszarsz rá. nem tudom miért eszem ilyen brutál csípősen. talán a kihívás miatt :'-D :'-D


a legfinomabb pizza amit ettem az most nyáron volt. házilag készítettük egy jó barátomnál kemencében. mindenki azt tett rá amit akart. az enyém fokhagymás alap volt tejföllel összekeverve. tettem rá szalámit, tettem rá kukoricát, ananászt, olivabogyót, feta sajtot, + sima sajtot ráolvasztottuk. ez olyan brutál finom volt számomra, hogy majdnem elélveztem :'-D pedig még erős pistát is akartam rátenni, de nem volt.


ha megint csinálunk jövő nyáron a kemencében, megint ugyanezt fogom. hátha elérem az orgazmust :'-D

2011. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vékony tészta (kelt tésztáktól ég a gyomrom).

- bolognai alap jó sok darált hússal, és rengeteg sajttal, kecsöp.

2011. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
fokhagymás tejfölös alap, bacon, csirkemell, kukorica, sajt (ha lehet trapista és füstölt )
2011. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hawaii meg négy évszak
2011. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, h. legyen rajta kukorica és sajt, ill. utálom a gombát és a paradicsomot. Ha ezeknek a kritériumoknak megfelel, akkor az 80%, h. ízlik.
2011. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gombás, sajtos, sonkás, kukorica, csirkemell husi, kolbàsz meg ananàsz is mehet rá! Nyami nyami:)
2011. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját:

vékonyabb tészta, pizzakrém alap (ketchuppal keverve), 2-3 féle felvágott (sonka félék), ananász, kukorica, sajt, még ketchup pöttyök

2011. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját sütésü vastag tésztásmeg rakkva minden finomságal,vagy

IL treno- tenger gyümölcsei

2011. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tejfölös fokhagymás alap, csirkehús darabok, juhtúró és tojás a tetején
2011. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!