Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cukrászok! Melyik cukrászdában...

Cukrászok! Melyik cukrászdában volt jó dolgoznotok?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyre is kíváncsi lennék, de megértem, ha erre nem kapok választ.

Illetve az is érdekelne, hogy hol tanítanak és alkalmaznak pályakezdőket?

Ja, a helyszín főleg Budapest.


2011. nov. 28. 17:24
 1/2 anonim válasza:

Én élősszőr dolgoztam egy "nagyobb" cukrászdába, azután meg egy szálloda cukrászdájában. Gyakorlókat nagyon sok helyen alkalmazzanak, de ha tanulni akarsz elsőként valamelyik nyugat-európai országot ajánlanám, ha ezt nem tehetted meg akkor menyi inkább valamelyik 4-5 csillagos szállodába. Tapasztalataim szerint az jobb, sőt ha módodba áll akkor inkább akkor valamelyik vidéki helyet válasz, ,mint például: Visegrád.

F/23

2011. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

vidéki miért jó? én a szállodákról azt hallottam, hogy főleg a sz*rt hajtják ki belőled, jobban, mint máshol

tehát, szállodákba, végzett, de még kevés tapasztalattal rendelkező pályakezdőket alkalmaznak?

2011. nov. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!