Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lenne esélyem a cukrász...

Lenne esélyem a cukrász szakmában?

Figyelt kérdés
1 éves, esti, felnőtt képzésen végeztem, 7 hónap tapasztalatom van a kötelező gyakorlat miatt. Fiatal vagyok és kevés olyan ambíciózus ember van még mint én. A gyakorlati helyemen anyagi és elvi okoból nem volt maradásom.
2011. nov. 30. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
biztos van esélyed, csak nagyon kitartóan kell keresni, ez ma mindenki álláskeresőre érvényes, mert nagyon nehéz. Küldtem egy üzenetet. Üdvözlet!
2011. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon kedves vagy :)
2011. nov. 30. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy van csak keresgélj.

Illetve ne dőlj be a 2-5 év munkatapasztalat szükséges kritériumnak.Ha egy hirdetésben ilyet látsz, akkor is küld el az önéletrajzodat.

Én is így találtam munkát, igaz nem ebben a szakmában.

Amíg ilyen helyekre nem küldtem, semmi munkám nem volt.Majd úgy döntöttem hogy nem vesztek semmit ha az ilyeneknek is elküldöm.Láss csodát olyan helyre kerültem be dolgozni ahol 2 év tapasztalatot kért, pedig nekem egy perc tapasztalatom sem volt.

Kistartás!!

2011. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Én 5 éves szakmai képzést végeztem. Nagyon jól vizsgáztam. 3 év tapasztalatom van a szakmai gyakorlatból. Imádom a munkám. Itthon is mindíg csak sütök. Mégsem vesznek fel sehova. Mondjuk ez az egész kicsit attól is függ h merre laksz. A tapasztalattal az a baj h hiába mondod h van. Ha olyan helyre kerülsz ahol egyböl elvárják h önállóan dolgozz rögtön kiderülnek a dolgok
2011. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt egy szóval nem mondtam hogy hazudja azt hogy van neki, mert az persze hogy kiderül.
2011. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Küldd el az önéletrajzodat (néme portfólióval) kiegészítve, hátha válaszolnak rá. Vagy menj be személyesen.

Merre laksz? Csak mert nálunk a cukikban mindig kiírják, hogy szakképzett cukrászt felvesznek. Egy telefont, e-mail-t megér.

[link]

2011. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

néme=némi

bocsi

2011. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok

megmondom őszintén, ennyi tapasztalattal nem is gondolnám magam szakképzett cukrásznak :D

persze a szakképzést elvégeztem :)

2011. dec. 1. 22:38
 9/13 A kérdező kommentje:

amúgy mit értesz portfólió alatt?

megmondom őszintén eszembe se jutott, hogy önéletrajzot küldjek, gondoltam telefon, oszt vagy behívnak vagy nem :)

2011. dec. 1. 22:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Portfólió alatt azt értem, hogy készíts képet a munkáidról. Mint a manőkenek a fotóikat, te pedig a sütieidet, tortáidat mellékeld az önéletrajz mellé.

Ha e-mailben küldöd, akkor csatolhatod file formátumban is.

2011. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!