Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom, ha nyers...

Lesz valami bajom, ha nyers rizst eszek?

Figyelt kérdés

2011. dec. 9. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Tönkre mennek a fogaid, de szerintem a gyomrod sem örülne...

Amúgy miért tennéd?

2011. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyben nyelném le:) Brutális tömegelést akarok.
2011. dec. 9. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Meg tudod emészteni. Fozés kozben is ha kostolod van h még félig nyers. Abba sem halsz bele.
2011. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 menta34 ***** válasza:

"brutális tömegelést akarok" -- hogy mit?

Hízni nem a rízstől fogsz. Egyél szalonnát zsírosdeszkával :)

2011. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz, kijön egészben.

A lányom (2 éves) minap velem "főzött", és adtam neki egy nyers rízst, azt tette tálkába, meg kevergette. Egyszer csak hallom, hogy ropog...hááát elkezdte enni. :)

Elvettem tőle, de másnap a biliben láttam, hogy jópárat megevett.

2011. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha tömegelni akarsz, akkor pont hogy ne egyél nyersen, mert nehezebben emésztődik...

sztem elég logikus, nem is értem hogy jutott ez eszedbe.


esetleg csinálj rizsport, félig megfőzöd, kicsit maradjon kemény, daráld le, és a port vízzel keverve idd

2011. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, hogy hülyeség. Az a baj, hogy egyszerűen nem tudok hízni. Úgy jöttem fel 68-ra 57ről, hogy elkezdtem rengeteg szénhidrátot enni, szalonnát ,sonkát stb. De már tovább nem tudok hízni, többet nem tudok enni. Ektomorf alkat vagyok, nagyon nehezen hízom. Nemrég vettem szőlőcukrot is, azt szedem. Naponta 5x eszem általában.
2011. dec. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!