Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy bírjak enni?

Mit csináljak hogy bírjak enni?

Figyelt kérdés
Pár napja nem birok enni,sőt ha kaját érzek vagy látok hányingerem lesz.Apa azt mondta hogy nézzem meg hány kiló vagyok és 40 kiló lettem a 43,5-ből..Nem akarok infúzióval kaját kapni mert nem akarom hogy tiszta szurkálás legyek..Ma is eddig csak egy kenyérnek a belsejét ettem meg vajjal de azt is nagyon nehezen..nem tudom hogy mit csináljak de ez nemjó hogy nem birok enni..:/
2011. dec. 11. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
orvos. mert leet,hogy valami lapang benned. probáld meg ,hogy főz valamit hátha az illatoktól meg éhezel..
2011. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kóros savhiányod támadt. Ha hányingered is van, ez majdnem biztos. Sürgősen menj orvoshoz!
2011. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De az orvosom se tud rá mondani semmit..hát anyáék most bográcsoznak de nemtudom hogy birok-e majd belőle enni.
2011. dec. 11. 16:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Első : valami biztos hogy lappang bennem mivel kisebesedett az orrom alja..:/ és sztem ez hasfájás miatt nem jön elő..
2011. dec. 11. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
banánt sem?
2011. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt végképp sem.
2011. dec. 11. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

turmix?

vannak ilyen táplálékkiegészítük ami magas szénhidrát tartalmú abban elvileg van sok tápanyag

vagy banánt turmixolj össze zabpehellyel, tejjel, kefírrel azt hátha megtudnád enni

vagy törj össze vajaskrumplit egy kis csirkemellel meg kompóttal

áztass tejbe zabkekszet és próbálgasd lenyelni

egyél csokit

2011. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Doki, aki elküldd laborba. Vér- és vizeletvétel, és másnapra kiderül, mi nem stimmel.

Én is voltam így, tulképp idegi alapon a gyomorideg tette...sokat dolgoztam, meg a stresszeltem. Pedig jól voltam, csak enni nem tudtam, és fogytam nagyon.

Tutdod mi segítet, a pattogatott kukorica. :)

2011. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!Megkérem anyát hogy vegyen pattogatott kukoricát és kipattogtatom.:D
2011. dec. 12. 09:06
 10/10 anonim válasza:
100%
Azért mindenképpen csináltass labor vizsgálatot sztem, mert az étvágytalanság nagyon súlyos betegség jele is lehet.
2011. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!