Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pécsen hol találok karácsonyi...

Pécsen hol találok karácsonyi süti kiszúró formát?

Figyelt kérdés

Bejártam a tescot, kínaikat, cbat, spart, interspart, de nincs :( ha van, akkor nyuszika formájú. De ezt csak a cba-ban láttam..


Hol keressek még?


2011. dec. 12. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Százforintos, háztartási bolt?
2011. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

az eurost is néztem, 100 ft-ost is :(

mindenkire most jött rá a sütögetés? :D úgy látszik, eddig senkinek nem volt.

2011. dec. 12. 23:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok : nekünk van olyan fajta, amit anya a tupperesektől rendelt, meg olyan, amit valami kisboltokban vett, bár azt is úgy, hogy éppen talált és megvette. Szerintem az van, hogy rendeltek egy készletet, ugye mindjárt karácsony, elvitték őket, viszont újakat nem rendeltek, mert lassan karácsony, talán a nyakukon maradna.
2011. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nálunk a piacon is árulnak a műanyagosok is, és a konyhafelszerelésesek is, ahol tepsiket, meg darálót, ilyesmit lehet kapni. mindenfále fém kiszúrót láttam, bár, most elég drágák. de egyszer kell beruházni rá:))
2011. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Akkor lemondok róla :(((

2011. dec. 13. 11:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Praktiker:


[link]

2011. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Postavölgyi tesco ott lakom csak tudom (szoktam latni) :D
2011. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi. Akkor ma megnézem ott is :)

még mindig járnak arra kertvárosból buszok? :$

2011. dec. 15. 12:44
 9/14 anonim ***** válasza:

tegnap jöttek a reklámújságok, és mától a Pennyben van 1200 ft-ért egy 42 centis bevonatos tepsi,(sütőlemez) 16 színes sütikiszúróval.

szerintem jó ára van.

üdv.

2011. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen, láttam én is, de nem nagyon tetszik, mindegyik formából 2 van, mit kezdjek vele? Tepsim meg van bőven :)

Az újságban volt egy 25 részes szett is, na azért mentem, de nem volt :( Még ki sem volt írva a táblákra, hogy volt :$ körbejártam 3 pennyt :'((( Már úgy unom :(

2011. dec. 15. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!