Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan pizzát venni...

Edward Cullen ® kérdése:

Hol lehet olyan pizzát venni amit mikróba el lehet készíteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb közértben, ahol van mirelit áru(fagyasztó).
2011. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké ezt gondoltam, de mi van ráírva? Milyet vegyek? Melyiket lehet mikróba?
2011. dec. 13. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket amennyiben a mikródban van grill funkció is, én ilyenben szoktam melegszendvicset is csinálni néha-néha
2011. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ,h grill funkció van e benne azt nem tudom, de koleszba vki szokott benne csinálni. Én lasagne-t csináltam benne, de arra rá volt írva ,h mikróban elkészíthető.
2011. dec. 13. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy mondták, bármelyik mélyfagyasztott pizza alkalmas erre, ha van megfelelő készüléked.

DE

Az eredmény borzalmas, szinte élvezhetetlen lesz. Én legalábbis így tapasztaltam.

2011. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Én ezt szoktam:

[link]

2011. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Combi27 ***** válasza:

ne legyél már számalmas...ilyet csak a gyökerek esznek.Se íze, se bűze!

Ha lusta vagy akkor rendelj egyet, ha meg nem tudsz, inkább hozzávalót és csinálj!Annyi idő alatt megvan mig a futár kihozza a rendeltet.(45-60 perc)

2011. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bármelyik fagyasztottat lehet. de tényleg messze van a pizzátol az izé. ha olyat veszek akkor inkább sütőbe dobom be. de inkább rendelek. drágább, de nagyobb, finomabb, és laktatobb.
2011. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!