Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hallottam valahol hogy narancs...

Hallottam valahol hogy narancs héját levágták és serpenyőbe megsütötték amíg ki nem száradt. Szerintetek? Valaki próbálta már? állítólag táborozók szokták enni

Figyelt kérdés

2011. dec. 15. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a fűtőtestre szoktuk tenni amíg teljesen ki nem szárad, mert jó illata lesz a szobának, de soha nem enném meg...

Mondjuk én a citrom/narancshéjat a különböző sütikben sem szeretem, szóval gondolom nem vagyok mérvadó.

2011. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
És ennek már megint mi a franc köze van a filmek kategóriához???????????? -_-
2011. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz helyre tettem!!!
2011. dec. 16. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a szárított narancshéj, én még csak ettem, nagyon finom! De azt hiszem cukor is kell hozzá. Nézz utána a keresőbe, biztos, hogy találsz leírást róla.
2012. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!