Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet nagyon...

Budapesten hol lehet nagyon finom gyrost kapni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Szeráj - de ne hajnalban, mert akkor sz.r a hús. Egyik buli után jól megszívtuk, mert nyers/ízetlen volt a husi.

Kálvin téri Kebab kajálda.

2011. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A Mammut 1-ben vagy egy görög étterem (a mozi szintjén, azt hiszem), ott nagyon finom a gyros. Igaz, hogy drága, de szerintem megéri, eddig ott ettem a legjobbat.
2011. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Újpest központól nem messze is van egy, ahol van a Könyves Kálmán Gimnázium... ott nagyon finom, sajnos a központba nagyon rosszak vannak :S
2011. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Offthewall ***** válasza:
Kolosy téren a Symbollal szemben, Körúton szeráj, Moszkva téren az ótvar kfc vel szemben, margit körúton, Mammutban(de utálom azt a helyet :D) a taverna andreas, pünkösdfürdő sarkon a Gyradiko(Római part), belgrád rakparton a taverna zorbas(ha nem keverem a taverna neveket) és shaorma változatban a Sphinx éttermekben.
2011. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a Nyugati téri Star Kebabban szoktunk gyrosozni, bár ott is el kell találni az időpontot, előfordul, hogy isteni, és az is, hogy épp csak az "elmegy"-kategória. Bár a mi tapasztalataink szerint az utóbbi eset a ritkább szerencsére. :)
2011. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bosnyáknál, nagy lajos király útján a pizza king alatt van egy gyrosos, na ott ettem életem legjobb gyrosát, és nem is drága:D
2011. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem a Blahán van,'Istanbul török étterem' a neve.Mi mindig oda megyünk,nem is drága,és írtó finom. Csak ajánlani tudom!!!:)
2012. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!