Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ismer valaki házias jellegű...

Ismer valaki házias jellegű ebéd házhoz szállítással foglalkozó megbízható céget Miskolcon?

Figyelt kérdés
Az ilyen foodexpress, gastroyal, féle országos dolgokat hagyjuk.
2011. dec. 21. 21:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Én most váltottam a szüleimnek a Gasztroplázára. Eddig nem volt probléma velük az elmúlt 1 hónapban. A szüleim megvannak elégedve és állítólag nagyon rendes a futár is.
2011. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

"Az ilyen foodexpress, gastroyal, féle országos dolgokat hagyjuk."


Most mégis mit gondolsz hogyan főzzenek neked? Évek óta hozatom a Gastroyaltól és nagyon lelkiismeretesn jól főznek.Ez a házias jelleg micsoda? Megfoghatatlan valami!A petrezselymes krumplit meg a royal csirkemellet hogyan lehet háziasan meg nem háziasan főzni?

2011. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A Gasztropláza tényleg jó.
2011. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mi sok céget kipróbáltunk, de Mi is elakadtunk náluk. Szóval a Gasztropláza jó.
2011. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Van rengeteg, nézz körül. A Gasztro Plaza konyhájában már jártam. Szép modern és nagyon odafigyelnek a tisztaságra. Hogy milyen a kajájuk azt nem tudom.
2011. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A Gastroyal-tól évek óta rendelünk, nekem nagyon bejön. Nem tudom ez a gasztro plaza micsoda, próbáltam utánakeresni de még honlapjuk sincs!
2012. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
De van. www.gasztroplaza.info
2012. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!