Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jól bezabáltál karácsonykor?...

Jól bezabáltál karácsonykor? Miket ettél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én főtt ételt nem ettem, viszont teletömtem magam édes süteményekkel.
2011. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Egy grammal nem ettem többet, mint szoktam.


Ugyanolyan mennyiség ebédre, reggelire, meg vacsira, és összvissz egy mákos kalácsot, egy szelet kókusztekercset és egy szelet tortát ettem.

2011. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mindennap főztem finomakat, de nem ettem belőle többet, mint máskor, szóval nem zabáltam be...:)

Mivel ilyenkor több a süti, mint egy átlagos hétvégén, abból talán párral több is lecsúszott.

2011. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

egyáltalán nem sőt szerintem kevesebbet

reggeli gyümölcs joghurttal vagy zöldséh sonkával, sajttal, abonettel

tízórai mandarin vagy alma

ebéd savanyúkáposzta párolt csirkemell gombával, egyik nap ettem hozzá rizst is többi nap csak káposztát

főtt répa, zeller és kelkáposztát is ettem a levesből

vacsi joghurt almával, vagy cottage cheese vagy semmi

2011. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jó ízüen annyit ettem mint máskor szoktam..
2011. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk azért kicsit több kaja fogyott,mint máskor.Szenteste halászlé volt,utána mákos guba,meg egy rakás finomabbnál-finomabb süti.Másnap ebédre sült hal salátával,vacsira meg sült kacsa,ananászos mártással,utána persze megint egy csomó süti.Mostanra visszaállt minden a régi kerékvágásba,de lassan jön a szilveszter,akkor malacot fogunk sütni és sajttal töltött pulykamellet meg lesz legalább 3 fajta saláta.Meg persze a rétes,ami el nem maradhat szilbveszterkor.Én ilyenkor általában tübbet eszek,mint az év többi napján,mert a rengeteg finom kajának nem tudok ellenállni és gyakran előfordul,hogy akkor is csipegetek valamit,ha nem vagyok éhes.Szerencsére én bármennyit eszem,nem jön fel rám egy deka sem,így lelkiismeretfurdalás nélkül ehetem meg akár a normális mennyiség dupláját is.:)
2011. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, bár nem ételből ettem többet, hanem süteményből... És még mindig rengeteg van, szóval... :)

Azt hiszem, pár kilóval nehezebben kezdem majd a következő évet, úgyhogy valószínűleg kezdhetem újra a fogyókúrát majd, na de sebaj. Finomak a sütik. :P

2011. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát szenteste cefetül!! Először halászlé(kétszer szedtem),aztán tejszínes tepsis csirke(szintén 2 adag), utána bejgli,de csak diós,a mákosat utálom. Abból is 5-6 szeli, volt még krémes süti is,azt is ettem+linzer+Üdítő+citromos sör. Majd bementünk a fához,ott szaloncukor(karamell,kókusz,pillecukros,stb). Itt jött egy kis pihi,majd sokkal később még töltöttkápit is ettem,amit lekísértem diós bejglivel! +üdítő Másnap reggel annyi gyomorsavam volt,hogy majdnem tüzet okádtam!
2011. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:

Átlagosan étkeztem.

Nem eszem alkalomfüggően. Ha elég, akkor karácsonykor is elég.

2011. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!