Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hallottátok, van olyan pofátla...

Hallottátok, van olyan pofátlan kereskedő, aki 3cm- nél vastagabb virslit árul?

Figyelt kérdés
Most mondták a híradóban. Úgy örülök, hogy a fogyasztóvédők ezzel foglalkoznak az adóforintjainkból! Csak így tovább! Hajrá EU!

2011. dec. 27. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

A fogyasztóvédőknek mindennel kell foglalkozni amit bejelentenek.

és gondolom a virslinek is van szabályozása, azt pedig be kell tartani. Ennyi. Mi a gond?

2011. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg felháborító, hogy ilyenekkel foglalkoznak -.-



Biztos félnek, hogy beleragad valakinek a lyukába maszturbálás közben..

2011. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

na akkor elmesélem, hogy zajlik egy ellenőrzés és hogy lesz ebből hír


fogyasztóvédelem ellenőriz - fogják a Magyar Élelmiszerkönyvet és végigmennek a listán


aztán találnak 650 szabálytalanságot


hírszerkesztő megkapja a listát, olvassa

romlott virsli - uncsi

nyálkás hús - uncsi, tavaly már volt

rossz hűtő - á, unalmas

3 cm-nél vastagabb virsli - hű, ez még nem volt az idén - legalább lehet röhögni és eltereli a figyelmet arról, hogy szarban van az ország és hazudik a kormány

2011. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy a Fütyülős sem lehet pálinka, úgy nem lehet a 30 mm-nél vastagabb húskészítmény virsli.
2011. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
hát a fütyülős az nem is pálinka...Dániába kerestem ajándékba, amikor végignézegettem az üvegeket és erősen meglepődtem
2011. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:
100%

Sok ilyen "érdekes" szabály van. Saját példa:

Ha kistermelőként zsírt árusítok, csak új, számlával igazolt vásárlású dobozban tehetem. Eddig OK.

Ám, ha a vevő elmosatlan bilivel jön zsírért, abba adhatok neki, mert ő hozta. Logikus, nem?

2011. dec. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!