Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki megdob egy koktélrecept...

Valaki megdob egy koktélrecepttel?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Úgy gondoltam szilveszter közeledtével jó volna egy remek édes, lehetőleg nem túl erősen alkoholos koktél receptet keresni a barátnőmnek.

[link]

Eddig a lapig el is jutottam, viszont nem tudom melyik finom édes és nem túl erős. Ő nem szokott nagyon inni és nem szeretném elvenni a kedvét valami kerítésszaggatóval.

Az sem lenne rossz szempont, ha nem tartalmazna mindenféle szirupot, mivel nem tudom ezeket hol lehet beszerezni. Persze ha valaki azt is megmondja hol szerezhetem be hozzá ezeket az is remek lenne :)

Shakerem már van, a többi meg úgyis a recepttől függ. Előre is köszöm a segítséget. (Ha lehet ne csak koktél nevet írjatok hanem hogy mi kell hozzá és hogy kell megcsinálni, köszi.)


2011. dec. 28. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
én tudok egy nagyonnn finomat ami elég csajos olaszba ittuk mindig :) keglevich gyümölcs vodkák nagyon finomak keverheted mindenn jóval... van epres,dinnyés,almás,barackos... írok egyet a dinnyésre: ananászlé, keglevich, malibu, tejszín, (daráltjég: aprítóba is bedobhatod a jeget vagy te is törheted ahogy tudod. nagyon finomak és olyan gyengét csinálsz ahogy teccik nincs rá törvény miből mennyit... :)
2011. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1dl vodka,3dl pezsgő,4dl gyömbér,0.25l energydrink (ez így 4 főre)

egyszerű de finom^^

2011. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sex on the beach, safe sex on the beach, anett in the city
2011. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
anett in the city? az milyen ?
2011. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ú, az szerintem iszonyat finom

tlkp. mandula likőrös whiskey, ananász és/vagy baracklével felöntve

netes recept én még nem próbáltam:

Anett in the City

3cl Bourbon

2cl Southern comfort (whiskey likőr)

1-1.5cl Amaretto (mandula likőr)

fél lime leve

3cl ananászlé

Sárgabaracklével feltöltöm az italt

Kockajégre töltöm az összetevőket, shakerrel össze rázom.

2011. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, akkor utána nézek ezeknek:D
2011. dec. 29. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!