Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan még, akinek nem...

Van olyan még, akinek nem ízlik a pezsgő?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen meg tudok inni egy pohár pezsgőt, de nem igazán ízlik. Már többször is ittam pezsgőt, de egyáltalán nem vagyok oda az ízéért. Meg fogom valamikor szokni, úgy hogy még ízleni is fog? Ti voltatok így? Most Törley pezsgőt ittam direkt, hogy ne a minőségen múljon, de ez sem ízlett :(

2012. jan. 1. 02:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
En semmilyen alkoholt nem szeretek, de még a gyümölcsöt se szeretem. ÉS a cukrot, lekvárt sem. Ezek azonos alapanyagbol vannak, ugy tudom.
2012. jan. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
85%
Nekem sem ízlik, tavaly be akartam csiccsenteni picit, de nem sikerült, mert egyszerűen nem tudtam egy pohárnál többet meginni, olyan pocsék íze volt xD
2012. jan. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
71%
Nekem sem ízlik a pezsgő, és csak üvegből tudom meginni, de akkor mindet ledöntöm.Én a whiskeyt, meg a St.Hubertust szeretem, azok a legjobbak.
2012. jan. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Hát a Törley szerintem egyáltalán nem jó pezsgő. Próbáld ki az Asti-t, na az nagyon finom, viszont elég drága is.
2012. jan. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Én a legjobb minőségű pezsgőt sem szeretem. Szilveszterkor a szokás miatt megiszok egy pohárral, de nagyon nehezen.

A bort sem szeretem.

Nem vagyok nagy alkoholista, de ha már iszok akkor az sör, krémlikör vagy nagyon jó minőségű házipálinka.

2012. jan. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az Asti tényleg finom, olyan akartam venni tegnap de már csak kisebb boltokban tudtam keresni és nem volt sehol. A Törley szerintem sem finom, de azért iható.
2012. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Utálom a pezsgőt. Ünnepekkor ha nagyon muszáj megiszok egy pohárkával, de inkább az édes fajtából.


29/F

2012. jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Mindenkinek szíve joga hogy azt ne szeresse amit nem talál jónak nem ízlik neki.Pezsgő ezerféle van amúgyis.Sokan pld meg vannak őrülve a szushiért én meg nem enném mert szemétnek tartom.Visszatérve a pezsgőhöz két üveggel fogyasztottam a hét végén a második muskotályosnak volt írva és 11%-osnak, és semmi muskotály íze nem volt és elég gyenge volt észrevehetően, persze hogy nem ízlett hisz nem teljesítette az ami rá volt írva.Amúgy ha valaki azt hiszi hogy vedelő vagyok téved ugyanis az elmúlt tíz év szilveszterein 6 évben nem ittam alkoholt pld mert olyan volt a hangulatom hogy nem kívántam.
2012. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak! Az élelmiszervegyészeti ismereteid eléggé elégtelenek!
2012. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Törleyből sokféle van, és szerintem vannak köztük elég jók is. Ha mondjuk egy tokaji douxra is azt mondod, hogy nem ízlik, akkor szerintem magát a pezsgőt nem szereted.
2012. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!