Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni monster (kék,...

Hol lehet kapni monster (kék, zöld, sárgán kívül) rockstar, nos, full throttle, darkdog, gilroy vagy valami jó külföldi energiaitalt amit csak ott lehet kapni?

Figyelt kérdés
igazából csak a doboz miatt kéne mert gyűjtöm de nem veszek simán dobozt!rendelés nem nagyon érdekel de ha olcsó akkor igen.
2012. jan. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ázsia centerben van egy Monsteres bolt, ott biztosan lehet kapni Monster Khaost, meg lehetséges hogy Rockstart, de Khaost biztosan. Gilroyt meg a Müllerben láttam.
2012. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Lengyelországban láttam Monster energiaitalt ami nincs itt Magyarországon de ott sokkal drágább mint itt.
2012. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
dark dog-ot karácsonykor kaptam keresztapámtól egy ugyanolyan dark dog parfümmel együtt.. Franciában dolgozott gondolom onnan van:D
2012. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!