Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Papaya, guava gyümölcs hol...

Papaya, guava gyümölcs hol kapható M. O. -on?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
piac, hipermarket-cba, cora, tesco, auchan, spar, penny, lidl, aldi, stb stb
2012. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem konzervre gondolok.
2012. jan. 7. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
én se a konzervesre gondoltam
2012. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én még egyik boltban sem láttam
2012. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Papaya LIDL-ben
2014. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Guavát én még az életemben nem láttam egyetlen Magyarországi boltban sem, egyik áruházlánc polcain sem. Papaya néha előfordul, de a guavát garantálom senki nem is ismeri. Én 23 éve ettem először Egyiptomban nyaralás során a hotelben, és ott ittam először guava üdítőt is, és azóta is keresem, és sehol sincs, de még pesten sincs, ahol ilyen spéci cuccokat árulnak, nem hogy vidéki városokban. Guavát magyarban nem lehet kapni. Üdítőitalt - abból is csak a 25%-ost - most kezdett árulni a Lidl, azt is csak alkalmanként akcióban, mikor olyan hetek vannak. Nem állandó termék. Nem is értem miért nem árulják amúgy. A banánt meg minden jóistent behoznak már külföldiából, Guatemala meg tudja ég honnan jön náha a banán is, Egyiptom kissé közelebb van, onnan meg nem tudnak guavát hozni? Az egyik legfinomabb gyümölcs a világon.
2023. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Guava-t a Kőbányai úti kínai piacon lehetett kapni 7-8 éve tálcán befóliázva, zöld, éretlen állapotban. Rambután, sárkánygyümölcs is volt. Azóta nem jártam ott, de lehet, hogy most is kapható.

2023. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!