Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Issza valaki az Saguaro...

Issza valaki az Saguaro Pannon Aqua (Lidl) szénsavmentes, illetve S-Budget (Spar) szénsavas vízet? Fontos! Olvasd el!

Figyelt kérdés

[link]

Én mindig ebből csinálom, a mentes Lidl vízből itthon pl. a teát a lányomnak...


2012. jan. 10. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, a saguaro mizse vizét használjuk/isszuk, mert sokkal kevesebb benne a nátrium.
2012. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A Saguaro Pannon-Aqua szénsavmentes és az S–Budget (a Spar sajátmárkás vize) széndioxiddal dúsított ásványvízeket nem lehet forgalmazni.


Több raklap ásványvizet vont ki a forgalomból az élelmiszerlánc-ellenőrző hatóság, amely eljárást indított a csányi székhelyű AQUE-PET Kft. palackozó üzem ellen, mivel mikrobiológiai szennyezettséget állapított meg több raklapnyi ásványvíznél.


A hatóság a decemberi utóellenőrzésen megállapította, hogy a cég által előállított kétliteres Saguaro Pannon-Aqua szénsavmentes természetes ásványvíz (ezt a Lidl árusítja), illetve a szintén kétliteres S–Budget széndioxiddal dúsított természetes ásványvíz coliformbaktériummal szennyezett.


Mivel az ásványvizek nem tartalmazhatnak coliformbaktériumot, a 75 és a 211 raklapnyi ásványvíz forgalmazását a hatóság azonnali hatállyal megtiltotta, és elrendelte a forgalomból történő kivonását, illetve kötelezte az üzemet a termék visszahívására. Egy-egy raklap 384 palack ásványvizet tartalmaz.


Forrás: Hír24

2012. jan. 10. 19:10
 3/11 anonim válasza:
Én mindent Szentkirályi vagy Jana babavízből csinálok a kislányomnak. Magunknak meg Auchanba vagy Tescoba veszünk vizet (szerencsére)...
2012. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem !!! jana, vagy szentkirályit, iszok.
2012. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mi a Saguaro Mizse szénsavmentes vizét isszuk már egy ideje a LIDL-ből. Most a 2 literes akciós volt, 55.-Ft. Remélem ez tényleg Lajosmizséről való és nem Csányról. Remélem, jó vizet iszunk. :-)
2012. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, első vagyok, megkérdeztem, és a mizse nem gáz:) Mi is azt isszuk:)
2012. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
De gondolom, ha visszavinném a lidbe azt a zsugor vizet, amit vettem, biztos nem vennék vissza. Már nem az a pár százas, csak így illene.
2012. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jajj, annak örülök, hogy a Mizse jó!
2012. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szuper...

Mi mindig a Lild-set vesszük. Ezután nem fogjuk...

2012. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

[link]


A lidl azt írja visszaveszik... Van valami különbség a saguaro mizse és a "sima" mizse között? Mi nem a lidl-ben vettük, de elvileg a nyerőhely ugyanaz, K-115-ös kút, Lajosmizse... Szóval ha sima Mizsém van az sem jó?

2014. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!