Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Erzsébet utalványt lehet majd...

Erzsébet utalványt lehet majd sparban, tescoban használni, ti melyiket választjátok?

Figyelt kérdés

cafateriamban benne van. eddig főleg sodexot használtam, tudtam vele fizteni élelmiszerboltokban. viszont most látom az elfogadohelyeknék hogy csak vendéglőkben lehet.

ti milyen utalványt rendeltek?



2012. jan. 12. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi még azt se tudjuk h mi van... a munkahelyemen se tudják. h mit fogunk kapni, mennyit fogunk... semmit nem tudnak.
2012. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az Erzsébet utalvány havi 5ezer lehet és hideg élelemre, boltban le lehet vásárolni (coop, real, cba már biztos, a többivel egyeztetnek). A meleg utalvány, havi 12500 lehet és csak a munkahelyi étkezdében lehet levásárolni meleg ételre (ahol nincsen munkahelyi konyha, ott szívás van). A SZÉP kártyával pedig étteremben ehetsz. (Itt megjegyezném, hogy amíg a rezsit nem tudja az ember fizetni, azért járjon étterembe....)
2012. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Erzsébet utalvány nálunk évi 60.000.- Azt hallottuk, hogy a multiknál nem, csak a magyar üzletláncoknál fogják elfogadni.

BKV bérlet "kötelezően kapott" a 10 hónapra, a maradék, nálunk 138.000, megy a SZÉP kártyára. Ez utóbbi 3 fő irányban, célban majdnem "tetszőleges összegű felosztásban" volt választható.

2012. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
havi 5 ezer x 12 hónap = 60 ezer ft szerintem is :)
2012. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ez az, hogy egy átlagos család vagyunk. jol jött az a sodexo havonta.

mi megkaptuk hogy mit lehet.

-szép kártya (ha jol tudom ez üdülési csekk utodja)

-erzsébet utalvány (max havi 5000, több mint a semmi)

többire nem tartok igényt. van még bkv bérlet (vidéki vagyok), hajrá utalvány (nem járunk foci és egyéb meccsekre)

igy tényleg nem tudom mit és mennyit kéne rendelni.

2012. jan. 12. 19:48
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


2012. amúgy sokunknak egy "kísérleti év"

2012. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsónak: már én is néztem a linket. a helyzet az, hogy megyeszékhelyen lakom, és sajnos nincs a listában. ugyhogy köszönöm magyarország.
2012. jan. 12. 20:16
 9/13 anonim válasza:
Majd aFidesz meg mondja hogy te azt hol használhatód el,hisz demokrácia van!!Nem?
2012. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A leggázabb boltok fogadják csak el, ahol szutyok az áru,(ocsmány húsok, zöldségek, választék semmi) és sok esetben közel kétszeres árak a spar-hoz, tesco-hoz képest!

Köszi Vikkancs!!!!

2012. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!