Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha sokat eszünk egy idő után...

Ha sokat eszünk egy idő után érezzük, hogy jól laktunk. Hogy lehetne ezt az érzést elnyomni?

Figyelt kérdés
Mit kellene enni vagy inni ahogy, hogy többet tudjak enni a megszokottnál(mármint egyszerre).
2012. jan. 12. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a rágózás segített
2012. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben?

vagy ugy értetted, hogy mielött ettél sokáig rágoztál így többet tudtál enni?

2012. jan. 12. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A rágózás alapvetően beindít egy csomó folyamatot reflexszerűen(nyálelválasztás,gyomornedvelválasztás,az agy is kezdi kialakítani az éhségérzetet)amitől éhesebb leszel ha megfelelően iszol is mellé,lehetőleg enyhén savas állagú italt(limonádé,szénsavas üdítők)mert ez is fokozza az étvágyat.De áruld már el,minek akarod te túlenni magad?Mert hosszú távon ez egyáltalán nem egészséges.
2012. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
így igaz, mivel a rágás miatt beindul az emésztés és gyomorsav termelődik
2012. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha erőlteted, kitágul a gyomrod és utána abba se fogod tudni hagyni az evést:DD velem is ez volt. így hiztam egy csomót
2012. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

csak egy fogadás haverommal, hogy ki bír több sajtburgert enni

kb mennyi ideig ne egyek a fogadás elött?

Az a baj, hogy egy idő után már nem kívánom a kaját és ha eröltetem akkor meg nem akar lemenni(szinte dobja ki magából a szervezetem mondhatni, hogy megundorodom ha eröltetem) Ezt a folyamatot akarom eltolni. Ha a fogadás elött vagy 6 orosszáig nem eszek és iszok vagy 2-2.5 dl citromlevet és kb egy orát rágozom elött akkor meglehet, hogy dupla annyit birok megenni egyszerre mint eddig?

2012. jan. 12. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát,nem lehetetlen,ha akarod akkor előtte tapasztald ki,ha van időd.
2012. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm mamája mindig azt mondta, hogy ne arra gondolj, hogy tele vagy, hanem arra, hogy milyen finom, amit eszel. Sose szerettem náluk enni, mert mindig erőltették, hogy akkor is egyek, ha már tele vagyok.
2012. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!