Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Régi Planétás receptkártya...

Régi Planétás receptkártya sorozatot keresem. Ötletek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Antikváriumokban kérdezz utána. Ha esetleg csak egy adott recept érdekel, akkor írd meg melyik, nekem van néhány Planétásom, ha megvan melyik kell, szívesen bescannelem neked.
2012. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy, de a teljes sorozatot keresem, dobozostól. Eszmei értéke van. :)

Eddig még azt nem sikerült megtalálnom, hogy pontosan hány darab, ebben nem tudsz infót adni?

Már ezerféleképpen rákerestem, eredmény nulla. :(

2012. jan. 14. 17:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem tudom. nekem két doboz van meg belőle. Csak azt tudom elképzelni, hogy talán antikváriumban vagy esetleg a bolhapiacon találsz még egy-két régi darabot. Én is a nagymamámtól örököltem.
2012. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a barna átlátszó doboz? Abból van 2? És nincs benne két egyforma kártya?

Ha megkérhetlek, esetleg üres óráidban megszámolnád, hogy hány darab?

2012. jan. 16. 08:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, a barna dobozos. Megnézem otthon mennyi kártya van benne, de lehet, hogy csak az egyik receptes, a másik talán növényes.
2012. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hálás lennék!
2012. jan. 18. 13:10
 7/13 Vajda Gábor ***** válasza:
Nem vagyok egy pénzhajhász de ha beszkennelem mindet és megcsinálom pdf-be...akkor nem kell hozzá doboz...viszont rengeteg idő...na azt kéne megfizetni...mennyiért lehetne bevállalni?...annak is lenne ám így értéke...:)
2016. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Helló!


Nekem is vannak receptkártyáim, épp most szkennelem őket. Úgy tudom több mint 1200 jelent meg a Planétás sorozatból. Ha valaki igényli szívesen elküldöm a szkennelt változatot.

2016. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nemecsek54 válasza:
Engem érdekel
2017. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem lenne egy eladó, ha érdekel valakit. Nem a régi barna dobozos, hanem egy újabb típus. Én nem használom egyáltalán. 2 dobozos.
2017. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!