Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szereted a Burn ízét?

Szereted a Burn ízét?

Figyelt kérdés

A régi tudom, hogy más színű volt, de más ízű is?

Szereted az ízét a mostaninak?


2012. jan. 13. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Már rég ittam,mostanság csak Monstert szoktam inni.

Miért,megváltozott?

2012. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Bomba energiaitalt szeretem(a régi fém nyitófülest és az új gumizott nyitófülű üvegeset is az új még finomabb is) ezenkívül szeretem az új fajta Hell-t(más lett az íze mindegyiknek) és a zöld Monstert.


Volt egyszer egy energiaital vörös bikával fekete alapszínnel, na az qrv@ finom volt!

Csak a WHQ betiltotta, mert vmi méreg volt benne.(valójában szinte mindenben van)

2012. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hányadék az összes energiaital. Ami meg benne van, arról jobb nem is beszélni. Inkább kávé vagy tea.
2012. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki semmien energiaitalt nem iszik az minek jon ide szapulni?? Am nekem a Burn a kedvencem és páromnak is. A hell nekem nem ízlik kivéve az új szolos. A bomba még elmegy meg a monsterbol is 1-2
2012. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen szeretem. Meg az összes többi energiaitalnak az ízét. :)
2012. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!